Bezpłatna dostawa od 260 zł (na terenie Polski)

o nas

Marka Lolobaby narodziła się w 2020 roku, w samym środku pandemii. Czas spędzony w domu, w zamknięciu, z dwójką niemowlaków, zaowocował wieloma ciekawymi pomysłami, choć nie brakowało momentów zwątpienia. Na szczęście po wielu miesiącach przygotowań, udało się wystartować! W sercu Podlasia, powstała malutka firma z wielkimi ambicjami i pozytywnie patrząca w przyszłość. „Lolo” oznacza samolot i było to pierwsze słowo wypowiedziane przez moją córkę. Stąd też nazwa i logo marki, której misją jest zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort nowo narodzonym Maluszkom.

wysoka jakość i funkcjonalność

Jako mama dwójki temperamentnych dzieci często miałam problem ze znalezieniem ubranek, odpowiadających na moje potrzeby. Przede wszystkim łatwych w zakładaniu i umożliwiających szybkie przewijanie. Zrodził się więc pomysł na markę, której produkty mają być nie tylko ładne ale przede wszystkim proste i luźne w kroju, bez zbędnych zdobień i zatrzasków.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa to nasz priorytet. Szyjemy i projektujemy w Polsce z wyłącznie certyfikowanych materiałów. Dzianiny z naszej kolekcji są niezwykle miękkie i jedwabiste w dotyku, dzięki czemu idealnie otulają noworodki dając im ciepło i ochronę, których Maluszki tak bardzo potrzebują.

dbałość o środowisko

Wszystkie nasze produkty uszyte są z dzianiny wykonanej z naturalnej przędzy bambusowej. Bambus jest szybki w uprawie i jest w stanie filtrować o wiele więcej wody i powietrza niż drzewa. Łodygi bambusa są w pełni biodegradowalne i podlegają recyklingowi a jego obróbka nie szkodzi środowisku.

Nasze produkty pakujemy efektownie ale i ekologicznie. Pudełka, w których wysyłamy nasze ubranka, wykonane są w 90% z przetwarzalnych materiałów wtórnych, barwione farbami na bazie wody.

otrzymaliśmy tytuł dziecięcej marki roku 2021

Scroll to Top